Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ custom press brake dies ] αγώνας 239 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής υδραυλικό φρένο πίεσης φρένα για υδραυλική μηχανή κάμψης
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| Ονομασία του προϊόντος: | Συνεχίστε να πιέζετε το φρένο |
50HRC Χτυπήματα χεριού χεριού πεθαίνει Υδραυλικά μηχανή CNC άκαμπτη κάμψη Μηχανή Τυπών εργαλεία
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| προϊόν: | Προϊόν νοικοκυριών |
45HRC-50HRC Amada Die Υδραυλική CNC μεταλλική κάμψη πετσέτες
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
| προϊόν: | Εργαλεία φρένων CNC |
835mm Επάνω ακτίνα καλούπις Κρατήρας εργαλείου Bending πετσέτες για υδραυλικό πρέσο
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| προϊόν: | Προϊόν νοικοκυριών |
Πιο κάτω θολωτής HRC48-HRC52 Multi V θολωτής μπλοκ κάτω κάτω εργαλείο
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| Ονομασία του προϊόντος: | Κρατητήρας θραύσης πέδης |
Υδραυλικός σχηματισμός φύλλου μετάλλου με πολλαπλές πτυχές
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβα |
| προϊόν: | Προϊόν νοικοκυριών |
45-50HRC Σχήμα μηχανής κάμψης χαμηλότερη πετσέτα ρυθμιζόμενο καλούπι καλούπι
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| προϊόν: | Εργαλεία φρένων πιέσεως για εργαλεία φρένων πιέσεως |
ΜΒΛ155.85.R1-R ευρωπαϊκό τύπο τρυπών φρένων με 28 γωνίες 42CrMo
| Υψος: | 155 mm |
|---|---|
| Μέγ. Φορτίο: | 100T/m |
| Σκληρότητα: | HRC55-60 |
Ρ1mm Radius Wila Type Punch κατασκευασμένη από 42CrMo για ακριβή τρυπήματα
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |

