Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ press brake punch cnc ] αγώνας 125 προϊόντα.
Εργαλεία πέδησης πρέσσης OEM Multi V Die 45HRC-50HRC Δυσκολία
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
| προϊόν: | Πολλαπλό-V κατώτατο καλούπι CNC |
Εγχειριώδης πίεση φρένο κορώντας ρύθμιση Bending μηχανές Cnc κορώντας
| Ονομασία του προϊόντος: | Πατήστε το φρένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Χρησιμοποιείται σε μηχανή κάμψης Ρυθμίστε ακρίβεια |
| Ετικέτα: | LYNCCN |
Τεχνουργήματα για φρένα τύπου Trumpf με πλάτος 57 mm
| Εφαρμογή: | Δυναμική κάλυψη |
|---|---|
| γωνία: | 85 μοίρες |
| Ανεκτικότητα: | 00,02 mm |
HRC48-52 Τραβήξτε το φρένο 835mm Δυνατότητα κάμψης για υδραυλικό πρέσο
| Ανεκτικότητα: | 00,02 mm |
|---|---|
| Ράδιο: | 0.8mm |
| Θερμική επεξεργασία: | Θεραπεία θερμότητας ολόκληρου του σώματος |
Χωρισμός Custom Press Brake Tooling 0,02mm Πρίγκιπας Πρίγκιπας
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμός |
|---|---|
| Συσκευή: | Δαχτυλίδι |
| γωνία: | 85 μοίρες |
Εργαλεία CNC Custom Press Brake Matrix 2V Τυποποιημένο εργαλείο με θραύση
| Εφαρμογή: | Δυναμική κάλυψη |
|---|---|
| Υλικό: | 42CrMo |
| Σκληρότητα: | 45-49 |
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Όνομα προϊόντος: | WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | V30 |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Σκλήρυνση επαγωγής |
ΜΒΛ155.85.R1-R ευρωπαϊκό τύπο τρυπών φρένων με 28 γωνίες 42CrMo
| Υψος: | 155 mm |
|---|---|
| Μέγ. Φορτίο: | 100T/m |
| Σκληρότητα: | HRC55-60 |
Ρ1mm Radius Wila Type Punch κατασκευασμένη από 42CrMo για ακριβή τρυπήματα
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
42CrMo V Block Bending Die Radius Tool Holder Sheet Metal Press Die (Παρτίδα μέταλλου για το κάλυμμα εργαλείων με ακτίνα πέντισης 42CrMo V)
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| προϊόν: | Εργαλεία φρένων CNC |

