Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ brake dies for hydraulic press ] αγώνας 147 προϊόντα.
ΜΒΛ155.28.R3-S ευρωπαϊκό τύπο τερματισμού με 28 γωνίες 42CrMo
| Υψος: | 155 mm |
|---|---|
| Μέγ. Φορτίο: | 100T/m |
| Σκληρότητα: | HRC55-60 |
ΜΒΛ155.85.R08-R Ευρωπαϊκός σφυρηλατητής πέδησης με γωνία 28 42CrMo
| Υψος: | 155 mm |
|---|---|
| Μέγ. Φορτίο: | 50Τ/Μ |
| Σκληρότητα: | HRC55-60 |
ΜΒΛ155.85.R1-R ευρωπαϊκό τύπο τρυπών φρένων με 28 γωνίες 42CrMo
| Υψος: | 155 mm |
|---|---|
| Μέγ. Φορτίο: | 100T/m |
| Σκληρότητα: | HRC55-60 |
BCL250.85.R1.5-RF Εργαλείο διάτρησης πρεσσομηχανής ευρωπαϊκού τύπου με γωνία 28 μοιρών 42CrMo
| Υψος: | 250 χλστ |
|---|---|
| Μέγ. Φορτίο: | 100T/m |
| Σκληρότητα: | HRC55-60 |
42CrMo Τυπώματος Μεταλλικού Τύπου Φρένα Ποντς Επαγγελματικό Τυπώματος Τυπώματος Τυπώματος
| Ονομασία του προϊόντος: | Χτύπημα φρένων |
|---|---|
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
Υδραυλικά μέταλλα για την πίεση του φρένου LS10.10 Εργαλεία κάμψης
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Αμάδα Πίεσε το φρένο |
| Εφαρμογή: | Δυναμική κάλυψη |
Ρ1mm Radius Wila Type Punch κατασκευασμένη από 42CrMo για ακριβή τρυπήματα
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |

