Όλα τα Προϊόντα
LYNCCN BCY55.88 V8 Τυποποιημένο φρένο με υλικό 42CrMo και σκληρύνση επαγωγής για ακριβή κάμψη
Λεπτομέρειες
| Όνομα προϊόντος | LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Single V Die Tooling | Άνοιγμα V- | Β8 |
|---|---|---|---|
| Πλάτος | 15 χιλιοστά | Κατεργασία με θερμοκρασία | Επαγωγική σκλήρυνση |
| Γωνία | 88° | Σκληρότητα | HRC53±2 |
| Μέγ. Φορτίο | 100 Τ/Μ | Υλικό | 42CrMo |
| συσκευασία | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ | Υψος | 75 χλστ |
Περιγραφή προϊόντων
LYNCCN BCY55.88 V8 Πρέσα Φόρμας
Ένα σύστημα πρέσας φόρμας μονής V ακριβείας, σχεδιασμένο για την κάμψη λαμαρίνας σε ακριβείς γωνίες και σχήματα. Αυτό το βιομηχανικό εργαλείο αποτελείται από ένα σφυρί (άνω εργαλείο) και μια μήτρα (κάτω εργαλείο) που συνεργάζονται για να σχηματίσουν μεταλλικά εξαρτήματα μέσω λειτουργιών κάμψης V, κάμψης U και στριφώματος.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Τύπος Προϊόντος | Πρέσα Φόρμας Μονής V |
| Άνοιγμα V | V8 |
| Γωνία | 88° |
| Πλάτος | 15mm |
| Ύψος | 75mm |
| Υλικό | 42CrMo |
| Μήκος | 550mm/500mm |
| Σκληρότητα | HRC53±2 |
| Θερμική Επεξεργασία | Επαγωγική Σκλήρυνση |
| Μέγιστο Φορτίο | 100T/M |
| Συσκευασία | Ξύλινο Κουτί |
Επιλογές Τυποποιημένης Τμηματοποίησης
Τμηματοποίηση 500mm
Τμηματοποίηση 1000mm
Τμηματοποίηση 1100mm
Βιομηχανικές Εφαρμογές
Τα υδραυλικά εργαλεία πρέσας CNC μας είναι σχεδιασμένα για ποικίλες βιομηχανικές εφαρμογές και σενάρια μεταλλουργίας. Αυτά τα εργαλεία ακριβείας είναι συμβατά με διάφορες πρέσες και χρησιμοποιούνται εκτενώς σε πολλούς τομείς.
Αυτοκινητοβιομηχανία
Κατασκευή Αεροδιαστημικών Εξαρτημάτων
Κατασκευαστικός Εξοπλισμός
Βιομηχανική Μεταλλουργία
Διαδικασία Μεταλλουργίας
Ναυπηγική Βιομηχανία
Συνιστώμενα προϊόντα

