Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ induction hardening press brake punch ] αγώνας 115 προϊόντα.
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Όνομα προϊόντος: | WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | V30 |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Σκλήρυνση επαγωγής |
ΛΥΝΚΚΝ WAL157.86.R1A Ευρωπαϊκός υδραυλικός πιεστής φρένων εργαλεία τρύπησης 86 γωνία 42CrMo
| Μάρκα: | LYNCCN |
|---|---|
| Ράδιο: | R1mm |
| Υψόμετρο: | 157mm |
Ρ1mm Radius Wila Type Punch κατασκευασμένη από 42CrMo για ακριβή τρυπήματα
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
LYNCCN BCY55.88 V8 Τυποποιημένο φρένο με υλικό 42CrMo και σκληρύνση επαγωγής για ακριβή κάμψη
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Single V Die Tooling |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | Β8 |
| Πλάτος: | 15 χιλιοστά |

