Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ press brake die v opening ] αγώνας 70 προϊόντα.
LYNCCN WAY100.30 V10 30 Angle Single V Die υδραυλικό εργαλείο φρένων
| Ονομασία του προϊόντος: | LYNCCN WAY100.30 V10 30 Angle Single V Die υδραυλικό εργαλείο φρένων |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Εργαλείο Πρεσσομηχανής |
| Μάρκα: | LYNCCN |
LYNCCN WAY100.84 V16 Euro Type V Τυποποιημένο εργαλείο πέδησης
| Όνομα προϊόντος: | Εργαλείο Πρεσαδόρου Μονό V Μήτρα |
|---|---|
| Υλικό: | 42CRMO |
| Άνοιγμα V-: | V16 |
LYNCCN WAY100.80 V24 Hydraulic Press Brake Tools Single V Die
| Όνομα προϊόντος: | WAY100.80 V24 Press Brake Single V Die |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | V24 |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Σκλήρυνση επαγωγής |
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Όνομα προϊόντος: | WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | V30 |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Σκλήρυνση επαγωγής |
LYNCCN WAY100.80 V60 Euro Style Customized Press Brake Tooling V Die
| Όνομα προϊόντος: | WAY100.80 V60 Euro Style Customized Press Brake Tooling V Die |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | V60 |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Σκλήρυνση επαγωγής |
LYNCCN WAY100.84 V6 Πίεση πέδης Single V Die εργαλεία Custom
| Όνομα προϊόντος: | Way100.84 V6 Press Brakesingle v Die Tooling |
|---|---|
| Γωνία: | 84 ° |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Σκλήρυνση επαγωγής |
YS74 V12 Single V Die για πατημασιές φρένων Punch And Die
| Ονομασία του προϊόντος: | YS74 Amada Πίεση φρένου με μονό V πεδίο |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 60 χιλιοστά |
| Κουρέματα: | 95 τόνους/m |
LYNCCN WAY100.86-V12 Euro Υδραυλικά εργαλεία φρένων με πιεστή 86 γωνία 42CrMo
| Ονομασία του προϊόντος: | WAY100.86 V12 Υδραυλικά εργαλεία φρένων 86 γωνία μονό V |
|---|---|
| Ανοίξιμο σε V: | 12mm |
| Κατηγορία προϊόντων: | Μονό V Μήτρα Πρεσσομηχανής |
ΥΣ508 Προσαρμοσμένα εργαλεία με θραύση φρένων με γωνία V 30 μοίρες
| Ονομασία: | YS508 Amada Πίεση φρένα 2V πετύχει |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
| γωνία: | 30 βαθμοί |
LYNCCN BCY55.88 V8 Τυποποιημένο φρένο με υλικό 42CrMo και σκληρύνση επαγωγής για ακριβή κάμψη
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Single V Die Tooling |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | Β8 |
| Πλάτος: | 15 χιλιοστά |

