Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ press brake tooling with warranty ] αγώνας 8 προϊόντα.
LYNCCN BCY55.88 V12 Μονοπλευρη Πρέσα Φρένου με Υλικό 42CrMo και Επαγωγική Σκληρυνση
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN BCY55.88 V12 Single V Die Press Brake Tooling |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | V12 |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Επαγωγική σκλήρυνση |
LYNCCN BCY55.88 V16 Εργαλείο πίεσης φρένων Single V Die
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN BCY55.88 V16 Εργαλείο πίεσης φρένων Single V Die |
|---|---|
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Επαγωγική σκλήρυνση |
| Γωνία: | 88° |
LYNCCN BCY55.85 V8 Εργαλείο πίεσης φρένων Single V Die
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN BCY55.85 V8 Εργαλείο πίεσης φρένων Single V Die |
|---|---|
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Επαγωγική σκλήρυνση |
| Υψος: | 75 χλστ |
LYNCCN BCY55.88 V10 Πρέσα Φρένου Μήτρα Μονή V Μήτρα με Επαγωγική Σκλήρυνση και Υλικό 42CrMo
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN BCY55.88 V10 Εργαλείο πίεσης φρένων Single V Die |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | V10 |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Επαγωγική σκλήρυνση |
LYNCCN BCY55.88 V20 Single V Die Press Brake Tooling
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN BCY55.88 V20 Single V Die Press Brake Tooling |
|---|---|
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Επαγωγική σκλήρυνση |
| Γωνία: | 88° |
LYNCCN BCY55.85 V6 Single V Die Press Brake Tooling
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN BCY55.85 V6 Single V Die Press Brake Tooling |
|---|---|
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Επαγωγική σκλήρυνση |
| Μέγ. Φορτίο: | 100 Τ/Μ |
0.02 χιλιοστόμετρος ακρίβεια Τύπωση πέδησης 85 μοίρες Τραμπτ Τύπωση πέδησης εργαλεία
| Angle: | 85 Degrees |
|---|---|
| Hardness: | HRC48-52 |
| Tolerance: | 0.02mm |
Ρ1mm Radius Wila Type Punch κατασκευασμένη από 42CrMo για ακριβή τρυπήματα
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
1

