LYNCCN BCY55.88 V20 Single V Die Press Brake Tooling
| Όνομα προϊόντος | LYNCCN BCY55.88 V20 Single V Die Press Brake Tooling | Κατεργασία με θερμοκρασία | Επαγωγική σκλήρυνση |
|---|---|---|---|
| Γωνία | 88° | Άνοιγμα V- | V20 |
| Πλάτος | 30 χλστ | Μέγ. Φορτίο | 100 Τ/Μ |
| Σκληρότητα | HRC53±2 | συσκευασία | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
| Υλικό | 42CrMo | Υψος | 75 χλστ |
| Επισημαίνω | LYNCCN BCY55.88 πρέσα,V20 μονό καλούπι V,πρέσα με εγγύηση |
||
Περιγραφή προϊόντος:
Μια μήτρα πρέσας είναι ένα εργαλείο που χρησιμοποιείται σε μια μηχανή πρέσας για την κάμψη λαμαρίνας σε επιθυμητές γωνίες και σχήματα. Αποτελείται από ένα σφυρί (άνω εργαλείο) και μια μήτρα (κάτω εργαλείο), τα οποία συνεργάζονται για να διαμορφώσουν το μέταλλο. Διαφορετικά σχήματα μήτρας επιτρέπουν διάφορες τεχνικές κάμψης όπως V-κάμψη, U-κάμψη ή στρίφωμα.
Αυτό το προϊόν είναι μια μονή V μήτρα, εργαλείο πρέσας CNC, υδραυλικό εργαλείο πρέσας CNC και εργαλείο μηχανής υδραυλικής πρέσας.
Τεχνικές Παράμετροι:
| Τύπος προϊόντος | Μονή V μήτρα πρέσας |
| Άνοιγμα V | V20 |
| Γωνία | 88° |
| Πλάτος | 30mm |
| Ύψος | 75mm |
| Υλικό | 42CrMo |
| Μήκος | 550mm/500mm |
| Σκληρότητα | HRC53±2 |
| Θερμική επεξεργασία | Επαγωγική σκλήρυνση |
| Μέγιστο φορτίο | 100T/M |
| Συσκευασία | Ξύλινο κουτί |
Τυπική τμηματοποίηση:
500mm
![]()
1000mm
![]()
Τμηματοποίηση 1100mm
![]()
Εφαρμογές:
Τα υδραυλικά σφυριά πρέσας CNC μας είναι κατάλληλα για διάφορες περιστάσεις και σενάρια εφαρμογής. Χρησιμοποιούνται συνήθως στις βιομηχανίες μεταλλουργίας και κατασκευής για την κάμψη και διαμόρφωση λαμαρινών. Τα προϊόντα μας είναι συμβατά με μια σειρά μηχανών πρέσας και χρησιμοποιούνται ευρέως σε βιομηχανίες όπως η αεροδιαστημική, η αυτοκινητοβιομηχανία, οι κατασκευές και η ναυπηγική.

