Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ single v die tooling for press brake ] αγώνας 80 προϊόντα.
LYNCCN WAY150.86 V20 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Όνομα προϊόντος: | Lynccn Way150.86 V16 Custom Hydraulic Press Tooling Single V Die |
|---|---|
| Μάρκα: | Λυά |
| Κατηγορία προϊόντων: | Πιέστε το φρένο Die |
LYNCCN WAY100.30 V30 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN WAY100.30 V30 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die |
|---|---|
| Μάρκα: | Λυά |
| Κατηγορία Προϊόντος: | Πιέστε το φρένο Die |
LYNCCN WAY100.86-V50 Εξατομικευμένο Εργαλείο Πρεσαδόρου Μονό V Μήτρα
| Κατηγορία προϊόντων: | Πιέστε το φρένο Die |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Προσαρμοσμένο εργαλείο φρένων τύπου Single V Die |
| V Άνοιγμα: | 50mm |
LYNCCN WAY100.84 V6 Πίεση πέδης Single V Die εργαλεία Custom
| Όνομα προϊόντος: | Way100.84 V6 Press Brakesingle v Die Tooling |
|---|---|
| Γωνία: | 84 ° |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Σκλήρυνση επαγωγής |
YS20.11/160 88 μοίρες Amada Press Brake Die 160mm Press Brake V Die άνοιγμα
| Ονομασία: | YS20.11/160 Amada Πίεση πέδης με μονό πίνακα V |
|---|---|
| Κουρέματα: | 100 τόνους/m |
| Ανοίξιμο σε V: | V160mm |
LYNCCN WAY100.86-V10 Εργαλείο Πρεσσομηχανής Υδραυλικής Κάμψης 86 Γωνία Μονό V
| Ονομασία του προϊόντος: | Εργαλείο Πρεσσοσυστήματος Υδραυλικής Πρέσας WAY100.86 V10, Γωνία 86 μοιρών, Μονό V |
|---|---|
| Ανοίξιμο σε V: | 10mm |
| Κατηγορία προϊόντων: | Πατήστε το πλέγμα φρένου |
LYNCCN WAY100.86-V30 Τυποποιημένο φρένο με μονό V πεδίο για μηχανή κάμψης
| Όνομα προϊόντος: | Lynccn Way100.86-V30 Υψηλής ποιότητας Τύπος φρένο μονό V die για κάμψη |
|---|---|
| V Άνοιγμα: | 30mm |
| Κατηγορία προϊόντων: | Μονό V Μήτρα Πρεσσομηχανής |
LYNCCN WAY100.80 V50 Euro Style Press Brake Tooling V Die
| Όνομα προϊόντος: | WAY100.80 V50 Euro Style Press Brake Tooling V Die |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | V50 |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Σκλήρυνση επαγωγής |
Εργαλείο Πρεσσομηχανής Υδραυλικής Κάμψης LYNCCN WAY150.30 V16 Single V Die
| Product Name: | LYNCCN WAY150.30 V16 Single V Die European Hydraulic Press Brake Tooling |
|---|---|
| Product Category: | Press Brake Die |
| Brand: | LYNCCN |
Ανώτατη ακρίβεια YS71 Amada Press Brake Tooling V8 κάτω από το πίνακα
| Ονομασία του προϊόντος: | YS71 Amada Πίεση φρένου με μονό V πεδίο |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
| Εφαρμογή: | κάμπτοντας μέταλλο φύλλων |

