Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ single v die tooling for press brake ] αγώνας 80 προϊόντα.
LYNCCN WAY100.80 V40 Euro Type Single V Die Press Brake Tooling
| Όνομα προϊόντος: | WAY100.80 V40 Press Brake Tooling Single V Die |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | V40 |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Σκλήρυνση επαγωγής |
LYNCCN WAY100.30 V12 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN WAY100.30 V12 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die |
|---|---|
| Κατηγορία Προϊόντος: | Πιέστε το φρένο Die |
| V Άνοιγμα: | 12 χιλιοστά |
LYNCCN WAY100.30 V16 Custom Hydraulic Single V Die Press Brake Tooling
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN WAY100.30 V16 Custom Hydraulic Single V Die Press Brake Tooling |
|---|---|
| Κατηγορία Προϊόντος: | Πιέστε το φρένο Die |
| V Άνοιγμα: | 16mm |
LYNCCN WAY100.30 V20 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN WAY100.30 V20 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die |
|---|---|
| Μάρκα: | Λυά |
| Κατηγορία Προϊόντος: | Πιέστε το φρένο Die |
LYNCCN WAY100.30 V24 Χρηματοδοτούμενο υδραυλικό εργαλείο φρένων με πεπιεσμένο πίνακα
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN WAY100.30 V24 Custom Hydraulic Single V Die Press Brake Tooling |
|---|---|
| Μάρκα: | Λυά |
| V Άνοιγμα: | 24mm |
LYNCCN WAY100.80 V80 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN WAY100.80 V80 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die |
|---|---|
| Μάρκα: | Λυά |
| Κατηγορία Προϊόντος: | Πιέστε το φρένο Die |
YS74 V12 Single V Die για πατημασιές φρένων Punch And Die
| Ονομασία του προϊόντος: | YS74 Amada Πίεση φρένου με μονό V πεδίο |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 60 χιλιοστά |
| Κουρέματα: | 95 τόνους/m |
YS70 88° Ανθεκτικό φρένο πίεσης με μονό V πεδίο για κάμψη φύλλου μετάλλου
| Ονομασία του προϊόντος: | YS70 Amada Πίεση φρένων με μονό πίνακα V |
|---|---|
| Θερμική επεξεργασία: | Θεραπεία θερμότητας ολόκληρου του σώματος |
| Ανεκτικότητα: | ±0,02 mm |
YS20.11/125 Πίεση πέδης 125mm V άνοιγμα και 42Crmo υλικό καλούπι
| Ονομασία: | YS20.11/125 Amada Πίεση πέδης μονό V πεδίο |
|---|---|
| Συμφωνία: | Μηχανές κάμψης |
| Κουρέματα: | 100 τόνους/m |
YS20.11/80 835mm Τύπωση φρένων με V80 κάμψη και παραμορφωμένο φύλλο μετάλλου
| Ονομασία του προϊόντος: | YS20.11/80 Amada Πίεση πέδης μονό V πεδίο |
|---|---|
| γωνία: | 88 μοίρες |
| Ανοίξιμο σε V: | V80mm |

