Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ v die block ] αγώνας 207 προϊόντα.
835mm Επάνω ακτίνα καλούπις Κρατήρας εργαλείου Bending πετσέτες για υδραυλικό πρέσο
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| προϊόν: | Προϊόν νοικοκυριών |
Εργαλείο τρύπησης φρένων 835mm
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| προϊόν: | Προϊόν νοικοκυριών |
Εργαλεία φρένων CNC Ράδιο Εργαλεία κοπής μετάλλου Τύπος φρένων
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| προϊόν: | Εργαλεία φρένων πιέσεως για εργαλεία φρένων πιέσεως |
HRC48-52 Τραβήξτε το φρένο 835mm Δυνατότητα κάμψης για υδραυλικό πρέσο
| Ανεκτικότητα: | 00,02 mm |
|---|---|
| Ράδιο: | 0.8mm |
| Θερμική επεξεργασία: | Θεραπεία θερμότητας ολόκληρου του σώματος |
LYNCCN WAY100.86-V6 Μονό V Μήτρα για Ευρωπαϊκού Τύπου Πρέσα Λυγίσματος Μήτρα 86 Γωνία
| Ονομασία του προϊόντος: | LYNCCN WAY100.86-V6 Μονό V Μήτρα για Ευρωπαϊκού Τύπου Πρέσα Λυγίσματος Μήτρα 86 Γωνία |
|---|---|
| συσκευασία: | Ξύλινο κουτί |
| Υλικό: | 42CrMo |
LYNCCN WAY100.86-V12 Euro Υδραυλικά εργαλεία φρένων με πιεστή 86 γωνία 42CrMo
| Ονομασία του προϊόντος: | WAY100.86 V12 Υδραυλικά εργαλεία φρένων 86 γωνία μονό V |
|---|---|
| Ανοίξιμο σε V: | 12mm |
| Κατηγορία προϊόντων: | Μονό V Μήτρα Πρεσσομηχανής |
50HRC Τύπωση φρένο τρύπησης Mold Maker Bending Machine Die Blade
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
| προϊόν: | Εργαλεία φρένων CNC |
LYNCCN BCY55.88 V8 Τυποποιημένο φρένο με υλικό 42CrMo και σκληρύνση επαγωγής για ακριβή κάμψη
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Single V Die Tooling |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | Β8 |
| Πλάτος: | 15 χιλιοστά |
Ρυθμίσιμα εργαλεία κάτω από το μούχλα 45-50HRC
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| Ονομασία του προϊόντος: | Εργαλεία για το φρένο με ρυθμιζόμενο βρόχο |
42CrMo Steel Press Brake Punch Tooling 47HRC Τεχνουργήματα για τρύπηση του φρένου
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
| προϊόν: | Πατήστε το φρένο πάνω από το μούχλα |

