Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ cnc hydraulic press brake die ] αγώνας 103 προϊόντα.
45HRC-50HRC Amada Die Υδραυλική CNC μεταλλική κάμψη πετσέτες
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
| προϊόν: | Εργαλεία φρένων CNC |
ΜΒΛ155.85.R1-R ευρωπαϊκό τύπο τρυπών φρένων με 28 γωνίες 42CrMo
| Υψος: | 155 mm |
|---|---|
| Μέγ. Φορτίο: | 100T/m |
| Σκληρότητα: | HRC55-60 |
Ρ1mm Radius Wila Type Punch κατασκευασμένη από 42CrMo για ακριβή τρυπήματα
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |

