Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ cnc hydraulic press brake die ] αγώνας 94 προϊόντα.
HRC50 Multi V Die Block CNC Brake Die για υδραυλικό πρέσο
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| προϊόν: | Προϊόν νοικοκυριών |
42CrMo Υδραυλικό Πολυ-V πεδίο για το φρένο πίεσης προσαρμοσμένο μέγεθος
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| προϊόν: | Προϊόν νοικοκυριών |
90° γωνία κάμψης Πίεση πέδησης με πλάτος 20 mm και σκληρότητα HRC55-60
| Angle: | 90° |
|---|---|
| Max. Load: | 100T/M |
| Height: | 237mm |
90° Γωνία Βίλα Πρές Φρένο Εργαλεία 42CrMo Για Δυνατότητα Τάξης
| Material: | 42CrMo |
|---|---|
| Radius: | R1mm |
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
HRC48-52 Πίεση πέδης χτυπήματα υδραυλικού πίεσης πετσέτες κάμψη LS10.147
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
| προϊόν: | Πατήστε το φρένο πάνω από το μούχλα |
Μεταλλική κοπή τρύπησης Σχήμα εργαλεία Τύπωση φρένο τρύπηση και πεθαίνει
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
| προϊόν: | Οικιακή συσκευή |
LYNCCN WAY100.84 V16 Euro Type V Τυποποιημένο εργαλείο πέδησης
| Όνομα προϊόντος: | Εργαλείο Πρεσαδόρου Μονό V Μήτρα |
|---|---|
| Υλικό: | 42CRMO |
| Άνοιγμα V-: | V16 |
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Όνομα προϊόντος: | WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | V30 |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Σκλήρυνση επαγωγής |
LYNCCN WAY100.80 V60 Euro Style Customized Press Brake Tooling V Die
| Όνομα προϊόντος: | WAY100.80 V60 Euro Style Customized Press Brake Tooling V Die |
|---|---|
| Άνοιγμα V-: | V60 |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Σκλήρυνση επαγωγής |
550 mm/500 mm μήκος Τύπωση πέδησης με HRC55-60 σκληρότητα και επαγωγική σκληρότητα θερμική επεξεργασία
| Standard Length: | 500mm |
|---|---|
| Angle: | 90° |
| Material: | 42CrMo |

