Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ cnc hydraulic press brake die ] αγώνας 94 προϊόντα.
LYNCCN WAY100.84 V6 Πίεση πέδης Single V Die εργαλεία Custom
| Όνομα προϊόντος: | Way100.84 V6 Press Brakesingle v Die Tooling |
|---|---|
| Γωνία: | 84 ° |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Σκλήρυνση επαγωγής |
Εργαλεία πέδησης CNC για υδραυλικά μηχανήματα κάμψης πέδησης
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
| προϊόν: | Πατήστε το φρένο πάνω από το μούχλα |
50HRC Τύπωση πέδης V Τύπωση ανοίγματος πέδης Τύπωση κάμψης πέδης για υδραυλικό πάτημα
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| προϊόν: | Προϊόν νοικοκυριών |
Υδραυλικός πολύπλευρος κατώτατος μούχλας V για εργαλεία ακτίνας πέδησης
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | 42CrMo |
| προϊόν: | Εργαλεία φρένων πιέσεως για εργαλεία φρένων πιέσεως |
90° Γωνία HRC55-60 Δυσκαρδία Χτυπήματα φρένων CNC για μακρά διάρκεια ζωής
| Product Category: | Wila Press Brake Tooling |
|---|---|
| Length: | 550mm/500mm |
| Radius: | R1mm |
LYNCCN WAY150.86 V12 Custom Hydraulic Single V Die Press Brake Tooling
| Όνομα προϊόντος: | Lynccn Way150.86 V12 Custom Hydraulic Single V Die Press Tooling Tooling |
|---|---|
| Μάρκα: | Λυά |
| Κατηγορία προϊόντων: | Πιέστε το φρένο Die |
20mm πλάτος 100T / M μέγιστο φορτίο CNC πατημασιού φρένο κάμψη μηχανή
| Material: | 42CrMo |
|---|---|
| Product Category: | Wila Press Brake Tooling |
| Radius: | R1mm |
LYNCCN WAY100.30 V24 Χρηματοδοτούμενο υδραυλικό εργαλείο φρένων με πεπιεσμένο πίνακα
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN WAY100.30 V24 Custom Hydraulic Single V Die Press Brake Tooling |
|---|---|
| Μάρκα: | Λυά |
| V Άνοιγμα: | 24mm |
LYNCCN WAY100.30 V40 Custom Hydraulic Single V Die Press Brake Tooling
| Όνομα προϊόντος: | LYNCCN WAY100.30 V40 Custom Hydraulic Single V Die Press Brake Tooling |
|---|---|
| Μάρκα: | Λυά |
| Κατηγορία Προϊόντος: | Πιέστε το φρένο Die |
LYNCCN WAY100.84 V8 Εργαλείο Πρεσσομηχανής Ευρωπαϊκού Τύπου με Μονό V
| Ονομασία του προϊόντος: | LYNCCN WAY100.84 V8 Εργαλείο Πρεσσομηχανής Ευρωπαϊκού Τύπου με Μονό V |
|---|---|
| Μάρκα: | LYNCCN |
| Κατηγορία προϊόντων: | Πατήστε το πλέγμα φρένου |

