Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ cnc hydraulic press brake die ] αγώνας 94 προϊόντα.
45-50HRC Πίεση φρένων σχηματισμού πετσέτες για υδραυλική μηχανή κάμψης
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
| προϊόν: | Εργαλεία φρένων CNC |
Ελαστικό μέταλλο V Block Bending Die 45HRC Bending Die για υδραυλικό πρέσο
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
| προϊόν: | Εργαλεία φρένων CNC |
Υδραυλική κάμψη Προσαρμοσμένα εργαλεία φρένων CNC εργαλεία φρένων
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Σφυρηλατητές |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
| προϊόν: | Πατήστε το φρένο πάνω από το μούχλα |
YS501 Τεχνικό φρένο CNC 2V για υδραυλική μηχανή κάμψης
| Ονομασία: | YS501 Amada Πίεση φρένα 2V πετύχει |
|---|---|
| Υλικό: | 42CrMo |
| Μέγεθος: | 835MM |
HRC48-52 Τραβήξτε το φρένο 835mm Δυνατότητα κάμψης για υδραυλικό πρέσο
| Ανεκτικότητα: | 00,02 mm |
|---|---|
| Ράδιο: | 0.8mm |
| Θερμική επεξεργασία: | Θεραπεία θερμότητας ολόκληρου του σώματος |
ΜΒΛ155.85.R08-S Τύπος ευρωπαϊκού τύπου Πίεση πέδησης με 85 γωνία 42CrMo
| Angle: | 85° |
|---|---|
| Hardness: | HRC55-60 |
| Material: | 42CrMo |
ΜΒΛ155.85.R1-S ευρωπαϊκό τύπο φρένα πίεσης Euro εργαλεία με 85 γωνία 42CrMo
| Γωνία: | 85° |
|---|---|
| Σκληρότητα: | HRC55-60 |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Επαγωγική σκλήρυνση |
ΜΒΛ155.85.R1.5-S Τύπος ευρωπαϊκού τύπου Τύπωση πέδησης με γωνία 85 42CrMo
| Γωνία: | 85° |
|---|---|
| Σκληρότητα: | HRC55-60 |
| Κατεργασία με θερμοκρασία: | Επαγωγική σκλήρυνση |
BCL155.30.R1-S Γροθιά Πρεσσομηχανής Ευρωπαϊκού Τύπου με Γωνία 30° 42CrMo
| Γωνία: | 30° |
|---|---|
| Υψος: | 155 mm |
| Μέγ. Φορτίο: | 80T/m |
BCL250.26.R1-RF ευρωπαϊκός τύπος εργαλεία πέδησης ευρώ με 26 γωνία 42CrMo
| Υψος: | 250 χλστ |
|---|---|
| Γωνία: | 26° |
| Μέγ. Φορτίο: | 90Τ/Μ |

